home sitemap kontakt

koncentraty proszków
do produkcji lodów

Tradycja produkcji lodów, która opiera się na recepturach opracowanych w latach 80 a wzbogacona o nowoczesne technologie decyduje o najwyższej jakości naszych produktów.
Produkcja lodów ALASKA opiera się na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, dzięki czemu lody mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak.
więcej...

Koncentraty lodów w proszku

koncentraty do lodówKoncentraty Lodów ALASKA służą do produkcji lodów: Świderków, Luksusowych, Standard i Napój Shake.

Produkcja lodów ALASKA opiera się na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, dzięki czemu lody mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak.

Lody wytworzone z naszych koncentratów charakteryzują się gładką, kremową strukturą o bogatym mlecznym smaku.

Głównym składnikiem koncentratów lodów ALASKA jest mleko pełne w proszku, najwyższej jakości mleko dostępne na rynku krajowym.

Lody Alaska pakowane są w 24 lub 25 kg worki zbiorcze w których są 2 lub 5 kg woreczki jednostkowe. ALASKA 1, 3 i 5 pakowane w woreczki 2 kg rozprowadza się w 4 l wody.

Dostawy do Klienta realizuje poprzez firmy spedycyjne Schenker lub PEKAES. Dostawa towaru na nasz koszt przy zamówieniu minimum 72 kg (3 worków).


proszek do lodów

Lody ALASKA 5

Lody ALASKA 5 to twarde, mocno zmrożone, kręcone świderki amerykańskie, które cieszą się niezmiennym powodzeniem od wielu lat.

Gładka struktura masy lodowej pozwala na odpowiednie nakręcenie loda na wafel, co nadaje niepowtarzalny efekt "świderka". Charakterystyczny smak lodów śmietankowych z delikatną nutą karmelka lub wanilii odróżnia je od innych lodów.


proszek do lodów

Lody ALASKA 3

Lody ALASKA 3 – Lody Luksusowe, to najbardziej kremowe lody typu soft. Proszek do lodów o wysokiej wydajności dzięki doskonałemu napowietrzeniu masy lodowej.

Lody te idealnie nadają się do produkcji tzw lodów włoskich.


proszek do lodów


Lody ALASKA 4

Lody ALASKA 4 – Lody Luksusowe wersja ekonomiczna są to lody konsystencją zbliżone do Lodów ALASKA 3. Zaletą tego koncentratu jest zwiększona wydajność; dozowanie wody 1:3.

ALASKA 4 produkowana jest w jednym smaku – śmietankowym.


proszek do lodów

Lody ALASKA 1

Lody ALASKA 1 to koncentrat przeznaczony do produkcji tzw. lodów miękkich, w automatach o grawitacyjnym spływie masy lodowej nie posiadających pompy.

Lody Standard to znakomite, puszyste, kremowe lody o wyrazistym smaku. Lody, które są znane od wielu lat w Europie i w całej Polsce.

Zapraszamy do pobrania aktualnego katalogu naszych produktów w formacie PDF.