home sitemap kontakt

koncentraty proszków
do produkcji lodów

Tradycja produkcji lodów, która opiera się na recepturach opracowanych w latach 80 a wzbogacona o nowoczesne technologie decyduje o najwyższej jakości naszych produktów.
Produkcja lodów ALASKA opiera się na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, dzięki czemu lody mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak.
więcej...

aktualności i wydarzenia


2018-03-05

Napoje mrożone SHAKE

Napoje mrożone SHAKEShake to napój mleczny podawany na zimno i bardzo często jest dodatkiem do lodów. Może być o smaku waniliowym, czekoladowym, śmietankowym, kokosowym, truskawkowym czy jagodowym. Obecnie możemy wyróżnić smaki owocowo-warzywne, które stosuje się jako element diety. Nasza oferta również zawiera napoje mrożone SHAKE. SHAKE to znany produkt na całym świecie, lubiany przez dzieci, m... więcej»2018-02-28

Zapytania ofertowe

Zapytania ofertoweWielkimi krokami zbliża się wiosna i cieplejsze dni. Słoneczko wzbudza u nas tęsknotę za zimnymi napojami i lodami. Tym samym dla firm i osób sprzedających lody i napoje lodowe zaczyna się wzmożony czas pracy. Dla tych którzy szukają naturalnego smaku lodów oferujemy nasze lody ALASKA. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów takich jak: koncentraty do lodów w pr... więcej»2018-02-20

Koncentraty do lodów w proszku

Koncentraty do lodów w proszkuNasza firma Dylex, jako producent koncentratów do lodów w proszku, zachęca wszystkie punkty zajmujące się sprzedażą lodów do skorzystania z naszej bogatej oferty. Polecamy Państwu koncentraty lodów ALASKA, z których można stworzyć wspaniałe lody typu: Świderki, Luksusowe, Standard i Napój Shake. Nasze koncentraty produkowane są z mleka pełnego w proszku najwyższej jakości dost... więcej»


1 2 3 4 5 6 następne »