home sitemap kontakt

koncentraty proszków
do produkcji lodów

Tradycja produkcji lodów, która opiera się na recepturach opracowanych w latach 80 a wzbogacona o nowoczesne technologie decyduje o najwyższej jakości naszych produktów.
Produkcja lodów ALASKA opiera się na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, dzięki czemu lody mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak.
więcej...

aktualności i wydarzenia


2018-03-30

Nowe smaki produktów firmy DYLEX

Nowe smaki produktów firmy DYLEXCiągle rozwijamy i wzbogacamy naszą ofertę o nowe smaki naszych produktów. W tym roku nasze prace zaowocowały kilkoma nowymi smakami. Jeśli chodzi o lody ALASKA zachęcamy do wypróbowania aksamitnych karmelowych oraz lodów o smaku cukierków maślanych, ale przede wszystkim polecamy orzeźwiające mango i maracuję. Natomiast jeśli chodzi o polewy zastygające, to do dotychczasowej, sz... więcej»2018-03-24

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych zdrowia, spokoju, smaczego jaja, mokrego dyngusa śmingusa oraz najwspanialszych chwil spędzonych przy rodzinnym stole wszystkim naszym Klientom, Kontrahentom i Sympatykom życzy firma Dylex PPH Sp.j. Zbigniew Ledwa, Anna Dylak, Ireneusz Dylak. Wesołych Świąt!... więcej»2018-03-05

Napoje mrożone SHAKE

Napoje mrożone SHAKEShake to napój mleczny podawany na zimno i bardzo często jest dodatkiem do lodów. Może być o smaku waniliowym, czekoladowym, śmietankowym, kokosowym, truskawkowym czy jagodowym. Obecnie możemy wyróżnić smaki owocowo-warzywne, które stosuje się jako element diety. Nasza oferta również zawiera napoje mrożone SHAKE. SHAKE to znany produkt na całym świecie, lubiany przez dzieci, m... więcej»


1 2 3 4 5 6 następne »