home sitemap kontakt

koncentraty proszków
do produkcji lodów

Tradycja produkcji lodów, która opiera się na recepturach opracowanych w latach 80 a wzbogacona o nowoczesne technologie decyduje o najwyższej jakości naszych produktów.
Produkcja lodów ALASKA opiera się na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, dzięki czemu lody mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak.
więcej...

aktualności i wydarzenia


2018-01-10

Nowość. Posypka strzelająca w nowym opakowaniu.

Nowość. Posypka strzelająca w nowym opakowaniu.Cały czas wsłuchujemy się w Wasze opinie o oferowanych przez nas produktach. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu wpeowadziliśmy do sprzedaży posypkę strzelającą w nowym, poręcznym opakowaniu o wadze 250 gramów. Pojemnik wystarczy otworzyć i posypka od razu jest gotowa do użycia, umożliwiając łatwe posypywanie lodów i deserów, bez obawy o zbrylenie. Zapraszamy do zakupu.... więcej»2017-12-27

Wzmacniamy naszą obecność w Internecie

Wzmacniamy naszą obecność w InternecieWraz z nadchodzącym nowym rokiem 2018 postanowiliśmy troszkę głębiej wejść w świat reklamy internetowej. W tym celu podpisaliśmy umowę ze Studiem Projektów Internetowych, które odtąd świadczyć będzie dla nas usługi marketingowe w sieci. Kompleksowa usługa, którą zamówiliśmy obejmuje pozycjonowanie naszej witryny w wyszukiwarkach internetowych, jej bieżącą obsługę, a ... więcej»2017-12-20

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!Wiele radości, szczęścia, wspaniałego biesiadowania w gronie najbliższych podczas Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i sukcesów zawodowych w nadchodzącym Nowym Roku 2018 wszystkim naszym Klientom, Partnerom Handlowym i Sympatykom życzy Dylex PPH Sp.j. Zbigniew Ledwa, Anna Dylak, Ireneusz Dylak... więcej»


« poprzednie 1 2 3 4 5 6 następne »