home sitemap kontakt

koncentraty proszków
do produkcji lodów

Tradycja produkcji lodów, która opiera się na recepturach opracowanych w latach 80 a wzbogacona o nowoczesne technologie decyduje o najwyższej jakości naszych produktów.
Produkcja lodów ALASKA opiera się na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, dzięki czemu lody mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak.
więcej...

polityka jakości

polityka jakości Produkcja naszych lodów ALASKA odbywa się w warunkach kontrolowanych i bezpiecznych dla artykułów spożywczych. Cały proces produkcyjny (od magazynowania surowca do magazynowania produktu) odbywa się w warunkach spełniających wymogi sanitarne krajowe i unijne (system HACCP), pod stałą kontrolą Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej.

Czystość produktu uzyskiwana jest dzięki prowadzeniu procesu produkcji w higienicznych warunkach, w profesjonalnych urządzeniach oraz dzięki użyciu surowca najwyższej jakości. Do poprawienia jakości produktu zastosowaliśmy nowoczesną linię sorpcyjnych osuszaczy powietrza, które zdecydowanie obniżają wilgotność powietrza w procesie produkcyjnym. Odpowiednia wilgotność powietrza zapobiega lepkości i zawilgoceniu produktów.

Niezależnie od warunków pogodowych osuszacze gwarantują stałą wilgotność powietrza, a klimatyzacja utrzymuje stałą temperaturę w pomieszczeniach produkcyjnych.