home sitemap kontakt

koncentraty proszków
do produkcji lodów

Tradycja produkcji lodów, która opiera się na recepturach opracowanych w latach 80 a wzbogacona o nowoczesne technologie decyduje o najwyższej jakości naszych produktów.
Produkcja lodów ALASKA opiera się na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, dzięki czemu lody mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak.
więcej...

o naszej firmie

koncentraty do lodów w proszkuFirma DYLEX powstała w 1990 r. Założycielem firmy jest Zbigniew Ledwa. Siedziba zakładu jest w Stargardzie przy ul. Gdyńskiej 28 B. Na początku działalności produkowane były dwa rodzaje koncentratów lodów w proszku - Lody Luksusowe oraz Lody Standard. Nieustanne doskonalenie jakości naszych produktów i wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klienta asortyment koncentratów sukcesywnie się powiększał. W chwili obecnej produkowanych jest 5 rodzajów koncentratów lodów w proszku w szerokiej gamie smakowej (w zależności od wymagań klienta oraz posiadanych automatów lodowych ), polew zastygających w szerokiej gamie kolorystycznej i smakowej oraz gofrów biszkoptowych.


producent lodów w proszkuDziś Wytwórnia Koncentratów DYLEX to jeden z największych producentów Koncentratów lodów w proszku w kraju. Produkujemy proszek do lodów o najwyższej jakości i do wszystkich automatów lodowych. Współpracujemy w wieloma hurtowniami w całej Polsce m.in. P.P.H SOFOREK, TOMMORS, ANEX, MARCO, GOTSZLIK, PIWOWAR.

DYLEX Sp. Jawna zaprasza do współpracy i życzy wszystkim producentom lodów owocnej sprzedaży.