home sitemap kontakt

koncentraty proszków
do produkcji lodów

Tradycja produkcji lodów, która opiera się na recepturach opracowanych w latach 80 a wzbogacona o nowoczesne technologie decyduje o najwyższej jakości naszych produktów.
Produkcja lodów ALASKA opiera się na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, dzięki czemu lody mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak.
więcej...

Jubileusz naszej firmy


2017-02-24 Jubileusz naszej firmy

Firma DYLEX powstała na początku lat 90-tych, a od 1992 roku jako spółka rodzinna rozpoczęła produkcję koncentratów proszku lodowego.

Założyciel firmy - Pan Zbigniew Ledwa swoją ciężką pracą, zaangażowaniem i inwencją własną stworzył liczące się na rynku polskim koncentraty lodowe, które na przestrzeni 25 lat nieznacznie zmienione sprzedają się do chwili obecnej.

Od samego początku wiodącym założeniem firmy było budowanie marki DYLEX w oparciu o jakość i smak lodów, zadowolenie Klienta oraz wyznaczanie nowych trendów lodziarskich.

Założyciel Firmy jako prekursor na naszym rynku opracował kremowe lody luksusowe oraz lody świderki o nowatorskim smaku karmelka. Lody te pod nazwą ALASKA od wielu lat cieszą się niezmienną popularnością wśród smakoszy lodów.

Firma DYLEX, jeden z największych producentów proszku lodowego z okazji swojego Jubileuszu 25-lecia pragnie podziękować swoim Klientom oraz Partnerom Handlowym za dotychczasową współpracę i życzy dalszych owocnych sukcesów.

Zarząd i Pracownicy DYLEX P.P.H Sp. Jawna

«powrót