home sitemap kontakt

koncentraty proszków
do produkcji lodów

Tradycja produkcji lodów, która opiera się na recepturach opracowanych w latach 80 a wzbogacona o nowoczesne technologie decyduje o najwyższej jakości naszych produktów.
Produkcja lodów ALASKA opiera się na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, dzięki czemu lody mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak.
więcej...

Napoje mrożone SHAKE


2018-03-05 Napoje mrożone SHAKE

Shake to napój mleczny podawany na zimno i bardzo często jest dodatkiem do lodów. Może być o smaku waniliowym, czekoladowym, śmietankowym, kokosowym, truskawkowym czy jagodowym. Obecnie możemy wyróżnić smaki owocowo-warzywne, które stosuje się jako element diety.

Nasza oferta również zawiera napoje mrożone SHAKE. SHAKE to znany produkt na całym świecie, lubiany przez dzieci, młodzież i dorosłych. Nasza firma poleca Państwu shake o smaku śmietankowo-waniliowym o gęstej, kremowej konsystencji. Shake produkowany jest z najwyższej jakości naturalnych składników i przeznaczony jest do produkcji napoju lodowego.

Proszek do napoju pakowany jest w 3 kg woreczki jednostkowe. Propozycja rozprowadzenia: 1 kg proszku na 3 litry wody.

Dodatkowych informacji o naszym lodowym napoju udzielimy telefonicznie pod numerem telefonu mob. +48 602 392 470 oraz w naszym biurze w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B.

Idealny napój na upalne dni.

«powrót