home sitemap kontakt

koncentraty proszków
do produkcji lodów

Tradycja produkcji lodów, która opiera się na recepturach opracowanych w latach 80 a wzbogacona o nowoczesne technologie decyduje o najwyższej jakości naszych produktów.
Produkcja lodów ALASKA opiera się na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, dzięki czemu lody mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak.
więcej...

aktualności i wydarzenia


2017-05-17

Nowe smaki lodów Alaska

Nowe smaki lodów AlaskaCiągle eksperymentujemy z nowymi smakami i wzbogacamy naszą ofertę. Tym razem zapraszamy do wypróbowania nowych smaków w serii lodów Alaska 5, 3 oraz 1 - wzbogaciliśmy gamę naszych lodów o smak cukierków maślanych. ... więcej»2017-02-24

Jubileusz naszej firmy

Jubileusz naszej firmyFirma DYLEX powstała na początku lat 90-tych, a od 1992 roku jako spółka rodzinna rozpoczęła produkcję koncentratów proszku lodowego. Założyciel firmy - Pan Zbigniew Ledwa swoją ciężką pracą, zaangażowaniem i inwencją własną stworzył liczące się na rynku polskim koncentraty lodowe, które na przestrzeni 25 lat nieznacznie zmienione sprzedają się do chwili obecnej.... więcej»2015-03-10

Nowy smak lodów Alaska

Nowy smak lodów AlaskaW 2015 roku postanowiliśmy wzbogacić nasz asortyment o kolejny smak. Tym razem jest to jagodowy smak lodów Alaska 5. Nowy smak uzupełni naszą bogatą paletę lodów o smakach owocowych. Serdecznie zapraszamy do przetestowania nowego wyśmienitego smaku.... więcej»


« poprzednie 1 2 3 4 5 6 następne »