home sitemap kontakt

koncentraty proszków
do produkcji lodów

Tradycja produkcji lodów, która opiera się na recepturach opracowanych w latach 80 a wzbogacona o nowoczesne technologie decyduje o najwyższej jakości naszych produktów.
Produkcja lodów ALASKA opiera się na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, dzięki czemu lody mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak.
więcej...

aktualności i wydarzenia


2018-02-13

Nasz profil w serwisie społecznościowym Google+

Nasz profil w serwisie społecznościowym Google+Aby dopełnić naszego internetowego wizerunku uruchomiliśmy nasz firmowy profil w serwisie społecznościowym Google+. Jest on może trochę mniej popularny niż Facebook, ale ważny z punktu widzenia naszej obecności w produktach firmy Google. Na naszym profilu znajdziecie te same informacje, które publikowane są na Facebooku, więc jeśli ktoś zraził się do FB, to kompletną dawkę in... więcej»2018-01-25

Nasza wizytówka biznesowa w Google Moja Firma i Google Maps

Nasza wizytówka biznesowa w Google Moja Firma i Google MapsNasi fachowcy od reklamy internetowej, Studio Projektów Internetowych, z łatwością dopatrzeli się (w końcu to ich profesja :)), że nasza wizytówka biznesowa w Google pozostawia wiele do życzenia i zawiera błędne informacje o naszej firmie. Dzięki podjętym działaniom udało się przejąc kontrolę nad wizytówką, zweryfikować ją i poprawić błędne informacje. Teraz już bez pr... więcej»2018-01-15

Nasz fanpage w serwisie społecznościowym Facebook

Nasz fanpage w serwisie społecznościowym FacebookJak już pisaliśmy wcześniej, postanowiliśmy szerzej otworzyć się na Internet i być w kontakcie z Wami również za pomocą mediów społecznościowych. W tym celu, w serwisie społecznościowym Facebook, uruchomiliśmy nasz firmowy profil. Od tej pory bieżące informacje o naszej firmie, wydarzeniach, nowych produktach i promocjach, korzystający z FB znajdą na naszym profilu społeczn... więcej»


« poprzednie 1 2 3 4 5 6 następne »