home sitemap kontakt

koncentraty proszków
do produkcji lodów

Tradycja produkcji lodów, która opiera się na recepturach opracowanych w latach 80 a wzbogacona o nowoczesne technologie decyduje o najwyższej jakości naszych produktów.
Produkcja lodów ALASKA opiera się na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, dzięki czemu lody mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak.
więcej...

aktualności i wydarzenia


2013-05-28

Zapraszamy do naszej lodziarni w Niechorzu

Zapraszamy do naszej lodziarni w NiechorzuZapraszamy wszystkich miłośników pysznej kawy i doskonałych lodów do naszej lokalnej Kawiarnio-Lodziarni w Niechorzu, przy ul. Bursztynowej 38. Tutaj można delektować się LODEM ŚWIDERKIEM , czyli firmową ALASKĄ 5 we wszystkich smakach, oraz Lodami Włoskimi - ALASKĄ 3. W witrynach chłodniczych prezentuje się prawie 50 smaków kolorowych lodów gałkowych wytworzonych w Firmie D... więcej»2013-03-25

Oferta smakowa w lodach ALASKA w 2013 roku

Oferta smakowa w lodach ALASKA w 2013 rokuTradycja produkcji lodów, która opiera się na recepturach opracowanych w latach 80 a wzbogacona o nowoczesne technologie decyduje o najwyższej jakości naszych produktów. Produkcja lodów ALASKA opiera się na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, dzięki czemu lody mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak. Świderki ALASKA 5 to lody o gładkiej strukturze i niepowta... więcej»2013-03-24

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertąSerdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej nowej strony internetowej oraz do zapoznania się z naszym asortymentem.... więcej»


« poprzednie 1 2 3 4 5 6 następne »